Akumulátorové nužky na živý plot FUXTEC 20V FX-E1HH20 SET s 1 x akumulátorem 2Ah, 1 x nabíjeckou 2,4A
Včetně DPH. Poštovné se vypočítá při dokončení objednávky
S dosahem až 203 cm, délkou lišty 25 cm a výkonem 20 V je FX-E1HH20 tvým přesným nástrojem pro čisté řezy v každé výšce.
Popis
20V akumulátorové nužky na živý plot FX-E1HH20-set
Chcete pracovat snadno, bez velké námahy a s co nejnižší hladinou hluku? Pak je nová rada 20V akumulátoru od spolecnosti FUXTEC presne pro vás!
Využijte metodu "jedna baterie pro všechny" a zacnete se zahradní bateriovou technikou FUXTEC co nejlevneji a nejsnadneji. Rada 20V zahrnuje širokou škálu zahradního náradí a zcela novou radu náradí pro kutily.
20V akumulátorové nužky na živý plot od spolecnosti FUXTEC mají dostatecný výkon pro vaše živé ploty a kere, snadno se ovládají a jsou extrémne tiché. Presne to pravé pro malé, ale jemné pozemky.
- Lehký cca 3,6 kg (vcetne 2Ah akumulátoru)
- Délka strihu 25 cm (10")
- Bezpecnostní spínac zabranující nekontrolovanému spuštení
- Možnost ruzných pracovních úhlu nastavením hlavy
- vcetne popruhu na prenášení
- Nízká hlucnost pri dostatecném výkonu
20V zahradní technika + náradí:
- Vysoké nužky na živý plot
- nužky na živý plot
- Retezová pila
- Sekacka na trávu
- Tycový vyžínac
- Nužky na trávu
- Foukac listí
- Akumulátorový šroubovák
- Úhlová bruska
- Akumulátorový vrtací šroubovák
- Pružinová pila
- Horkovzdušná pistole
Možné príslušenství (není soucástí dodávky):
- Akumulátor 2Ah
- 4Ah baterie
- Rychlonabíjecka
- Duální nabíjecka
- Standardní nabíjecka
1x 20V 2Ah Li-Ion akumulátor
1x 20V 2,4A nabíjecka
Specifikace
technologie_baterie: Lithium-iontové
hladina_akustického_výkonu: 90
model: FX-E1HH20
rozsah_dodávky: Startovací sada | Akumulátorové zahradní náradí
možné_nabíječky: Dvojitá nabíjecka FUXTEC 20V 2,4A